Shtëpi> Produkt > Gjelbër Kimike > PBAT

Furnizuesi i fabrikës 100% materiale të biodegradueshme PBAT CAS 55231-08-8 Poly

Furnizuesi i fabrikës 100% materiale të biodegradueshme PBAT CAS 55231-08-8 Poly


PBAT është një plastikë termoplastike e biodegradueshme. Është një kopolimer i butilenit adipat dhe butilen tereftalatit. Ai ka të dyja karakteristikat e PBA dhe PBT.

  Shpërndaje
  Pronë

  PBAT është një plastikë termoplastike e biodegradueshme. Është një kopolimer i butilenit adipat dhe butilen tereftalatit. Ajo ka të dyja karakteristikat e PBA dhe PBT. Ka duktilitet dhe zgjatim të mirë në thyerje, si dhe rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë dhe performancë ndaj ndikimit; përveç kësaj, ka gjithashtu biodegradueshmëri të shkëlqyer, e cila është shumë aktive në kërkimin e plastikës së biodegradueshme dhe një nga materialet më të mira të degradueshme për aplikimet në treg.

  Detaje thelbësore
  Vendi i origjinës: Xinjiang, Kinë Brand Name: Zhongtai
  Numri Modeli: PBAT Emri i Produktit: PBAT
  Ngjyra: e bardhë Shkalla e rrjedhjes së shkrirjes: 3.69 g/10 min
  Dendësia: 1.23 g / cm³ Forca elastike: 21.98 Mpa
  Temperatura e shkrirjes: 121 ℃ Zgjatja në pushim: 528.1%
  Pika e zbutjes Vicat: 95.1 ℃ Lagështi: 0.068%
  Paketa: 800 kg/qese jumbo, 25 kg/qese letre kraft, 750 kg
  Specifikim
  Emri i Produktit PBAT/ Poli (butileneadipate-ko-tereftalat)
  Shkalla e rrjedhjes së shkrirjes 3.69 g/10 min
  Dendësi 1.23 g / cm³
  Forca elastike 21.98 Mpa
  Temperatura e shkrirjes 121 ℃
  Zgjatimi në pushim 528.1%
  Pika e zbutjes së Vicat 95.1 ℃
  Lagështi 0.068%
  Aplikacion

  Paketimi:
  800 kg/çantë xhungël, 16MT/20ft
  25 kg/qese letre kraft, 16MT/20ft
  750 kg/çantë xhungël, 24.75MT/40ft
  Ne ofrojmë mostra falas prej 0.5-1 kg, ju duhet vetëm të paguani ngarkesën, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni nevojë për të.

  2
  PBAT
  3
  PBAT
  4
  PBAT
  5
  PBAT
  6
  PBAT
  Paketa, Transporti, Magazinimi

  Treni Zhongtai Chemcial China Europe filloi në vitin 2015 dhe deri më tani janë dërguar më shumë se 70 trena, kryesisht nga Urumqi, dhe destinacionet janë kryst, Krasnodar, Moska, Azia Qendrore, Afganistani dhe rajone të tjera. Aktualisht, është formuar një rrugë e pjekur transporti dhe numri i shpërndarjes së trenave përbën rreth 30% të totalit të emetimit të trenave lokale. Treni China Europe ka realizuar deklaratën "të integruar" të zhdoganimit dhe inspektimit, si dhe transportin në grup, i cili ka reduktuar të gjithë kohën e funksionimit, ka përmirësuar ndjeshëm efikasitetin e organizimit të mallrave dhe ka rritur ndjeshëm pjesën e tregut të produkteve të kompanisë në vend.

  hetim

  Kontaktoni